Меню

Трикотаж Люрекс Хамелеон

Купить ткань трикотаж люрекс хамелеон

Тканина з блиском серебра або золота користувала попитом в давні часи.Це була сама дорога та затребувана тканина в давньому Єгипті.Цей статус тикотаж доніс і до нашого часу.Тоненька нитчка люрекса (вишукане волокно алюмінія) зробить кожний образ граціозним,вишуканим, багатим та блискучим.Цей єфект переливу кольорів досягається за допомогою двох ниток: основи та утки.Які  правило це зовсім різні кольори та відттіки, такі як червоний і зелений, синій та рожевий,жовтий та фіолетовий і т.д. Завдяки такому поєднанню тканина отримує еффект мерехтіння та гри кольорів.Трикотаж люрекс хамелеон володіє великим списком переваг, наприклад: гнучкість,прочність,мягкість,неперевершений бликс,комфорт в користуванні, не складний в догляді, стійкість кольору та доступна ціна.

Шиють з Хамелеону розкішні вечірні сукні, весільні наряди, ділові костюми:блузи,жакети. Також тканину використовують для домашнього дизайну.

Доглядади за виобами з люрексу порібно з осторожністю, щоб не пошкодити зовнішній вигляд.При пранній в пральній машинці, необхідно використовувати тільки делікатний режим, температу води поввина бути не більше 30 градусів.Рекомендується прання з рідким мючим засобом, не використовувати відбілюючі засоби.Віджим в пральній машинці не варто використовувати,вироби с люрексом не варто віджимати.Прасувати потрібно на виворіт, теплою праскою.

 

Наш магазин тканини Rosetex розташован у Харкові, місті, де в побуті переважає російська мова, однак якщо вам зручніше використовувати українську – наші менеджери зможуть допомогти вам у цьому, а також вибрати та купити тканина Трикотаж оптом та в роздріб, дізнатися яка ціна, та замовити шмат тканини на пробу.

Рейтинг ткани: 5 - 21 отзыв

Читати далі...

Показано 1 по 4 з 4 (Всього сторінок 1)